Знижки на комплекти обладнання.Оплата частинами МоноБанк та ПриватБанк 6 місяців

Теплогенератор Termico призначений для обігріву побутових та виробничих приміщень повітряним способом без використання водяної системи опалення. Теплогенератор Терміко є опалювальним генератором повітряного типу, в якому теплоносієм є повітря. Подача нагрітого повітря здійснюється примусово відцентровим вентилятором. Відмінна особливість – дуже швидке і просте розпалювання з наступним виходом на робочий режим опалення за лічені хвилини.

Паливом може бути дрова різних порід, вугілля, брикет, тріска, відходи деревини, вологістю до 40%.

Теплогенератор виконаний у вигляді циліндра, що забезпечує його максимальну компактність та лаконічну конструкцію. Циліндрична форма дозволяє використовувати максимально довгі поліна дров.

Камера згоряння палива футована на 2/3 корундовим термобетоном власного виробництва, що дозволяє підтримувати в топці високу температуру в самій зоні шлакоутворення. Наявність керамічного футерування дозволяє захистити метал топки від високих термічних навантажень, а також дає можливість використовувати вологе паливо.

Теплообмінником теплогенератора є сама циліндрична топка, яка має високоінтенсивне охолодження завдяки вихровій системі руху самого теплоносія. Теплоносій рухається тангенціальною траєкторією, багаторазово обертаючись між самою топкою і кожухом котла, внаслідок чого інтенсивно охолоджується сам корпус топки.

Конструктивно у теплогенераторі Termico закладено наявність кількох різних зон горіння.

Перша зона — нижнього фронту, повітря подається під колосник, що забезпечує високоінтенсивне початкове горіння для швидкого прогріву приміщення.

Друга зона – фронтальне горіння, яке активується після виходу котла на режим. Таким чином, у штатному режимі теплогенератор може працювати в малоінтенсивному тривалому горінні.

Третя зона (верхня) – горіння деревного газу. У цю зону спеціальними каналами подається підігріте вторинне повітря і виходить з поздовжніх верхніх форсунок вторинного повітря.

Перемикання та регулювання трьох зон горіння виконується заслінками (заслінкою підколосниковою, надколосниковою та задньою заслінкою подачі вторинного повітря).

Теплогенератор має три ходи димагазів, що забезпечує стабілізацію тяги та можливість максимальної теплопередачі енергії газів корпусу теплогенератора та повітряному теплоносію.

Принцип роботи теплогенератора Termico

В основу конструкції теплогенератора закладено принцип класичного прямого горіння з унікальними конструктивними відмінностями від виробів конкурентів.

Для запуску генератора закладається скіпка або дрібне сухе паливо і підпалюється, причому нижню заслінку необхідно закрити, а фронтальну – відкрити. І завдяки передньому піддуву, початкова закладка миттєво спалахує.

Для подальшого інтенсивнішого горіння, рекомендується відкрити нижню заслінку, таким чином збільшуючи фронт горіння котла, в результаті чого досягається прискорення початкового прогріву приміщення.

При досягненні робочої температури теплогенератор виводиться в малоінтенсивне фронтальне горіння. У разі утворюється похило-горизонтальний фронт горіння, який поступово рухається до задній стінці. Таким чином, закладка палива спалахує не відразу вся, а лише її частина. Полум’я піднімається до верхньої стінки топки (зводу), при цьому стикається з гострим дмухом вторинного повітря, внаслідок чого відбувається допалювання димомазів. Допалювання газів збільшує ефективність роботи генератора.

Подальша теплопередача забезпечується шляхом повороту газів на 180 градусів кілька разів.

Теплогенератор працює стабільно, малодимно. Можна виводити його в малоінтенсивний режим.

Для стійкої роботи рекомендується висота димаря не менше 5 метрів. Горизонтальна ділянка – не більше 1-1,5 метрів. Для стабілізації тяги передбачено заслінку регулювання тяги в димарі.

Переваги теплогенератора Termico:

  • класичне пряме горіння палива;
  • використання будь-якого палива;
  • робота без системи опалення, можливий швидкий старт обігріву будь-якого приміщення;
  • ефективне спалювання димогазів у високотемпературній зоні;
  • наявність футерування в топці (захищає метал і дає можливість використовувати вологе паливо);
  • циліндрична глибока топка теплогенератора (дрова понад 1 метр) дає можливість не рубати дрова, а використовувати цілісні поліна;
  • примусове обдування та вихрове охолодження топки (у повітряну «сорочку» вмонтовані спеціальні завихрювачі, які і задають напрямок потоку повітря по тангенціальній траєкторії);
  • тривалий термін служби топки (завдяки футеруванню та можливості переведення в малоінтенсивний режим горіння);
  • можливість організації розведення повітроводів по приміщенню (у котлі вже є потрібні патрубки).