Знижки на комплекти обладнання.Оплата частинами МоноБанк та ПриватБанк 6 місяців

Ферма для димоходу – це вертикальна металоконструкція, на яку кріпиться димохідна труба. Вони бувають різних розмірів і можуть виготовлятися як для підтримки тільки однієї труби, так і як основа для кріплення декількох труб. Складні щогли використовують на промислових виробництвах, де котельня обладнана декількома теплогенераторами і кожен котел викидає відпрацьовані гази своїм димовим каналом.

Для приватного будинку

Більшість стандартних димових каналів у приватних будинках проектуються з таким розрахунком, щоб димохід виходив надвір через дах. Це роблять для захисту коробки будівлі від забруднення залишками пального, що не згоріло в котлі. Високо на даху їх забирає разом з вітром подалі від будинку.

Інша важлива функція димоходу на даху – це створення досить сильної тяги. Чим більша різниця висот між котлом і верхньою точкою димового каналу, тим інтенсивніший потік повітря може бути створений усередині камери спалювання. Для деяких котлів оптимальний показник висоти димаря становить 10-11 метрів і навіть при його розміщенні на даху канал доводиться значно подовжувати над поверхнею покрівлі.

Якщо у вашому будинку немає можливості встановити димар через дах, можна зробити монтаж труби через стіну. Саме в таких випадках і потрібна щогла для димоходу. Довжина вертикальної ділянки сендвіч-труби може сягати 8-10 метрів. Для надійної фіксації такого високого каналу використовується металева щогла, виготовлена ​​з профільної або круглої труби.

Компанія Терміко має багаторічний досвід проектування, виготовлення та встановлення щогл для димоходу різних розмірів та форм. Під кожен конкретний випадок підбирається конструкція необхідної висоти та ступеня міцності. Залежно від навантажень, які має витримувати підпірна щогла, виготовляється металева ферма відповідної форми та пристрою.

Основну несучу здатність щогли забезпечує надійну бетонну основу. Конструкція міцно кріпиться до окремого фундаменту, спеціально виготовленого для неї. Допоміжні кріплення фіксуються на стінах. Це гарантує стійке положення димоходу незалежно від погодних умов.

Щогли для промислових димоходів

На великих виробництвах, як правило, за процес нагрівання води та обігріву приміщень відповідають окремі котельні. Це можуть бути спеціально збудовані для таких цілей будівлі або транспортабельні блочно-модульні котельні. У будь-якому випадку значна потужність встановленого в них опалювального обладнання потребує димових каналів великої продуктивності.

Ефективність димоходу залежить від його висоти. А потужні промислові теплогенератори потребують сильної тяги підтримки інтенсивності горіння палива. Створити такий сильний потік повітря здатний лише правильно розрахований та дуже високий димовий канал. Найефективніший спосіб міцно і надовго закріпити димар або групу димоходів заввишки кілька десятків метрів — це зафіксувати їх на металевій щоглі.

Компанія Терміко пропонує професійне виготовлення щогл із профільних труб для промислових котелень. Металева ферма індивідуально проектується під об’єкт. Після створення проекту бригада фахівців зварює конструкцію у горизонтальному положенні на землі. Потім монтажники встановлюють щоглу на бетонний фундамент та надійно кріплять до неї димарі.

Команда майстрів Терміко створює та реалізує проекти щогл заввишки до 60 метрів. Матеріал виготовлення конструкції залишається на вибір замовника: оцинковані або звичайні металеві труби з покриттям довговічною порошковою фарбою. Усі щогли гарантовано виконують свої функції протягом десятків років навіть у найскладніших погодних умовах.

За необхідності металеві ферми можуть бути посилені додатковими ребрами твердості. Ви завжди можете звернутися з будь-яким питанням до наших консультантів та уточнити терміни, вартість та умови проведення робіт. На основі багаторічного досвіду створення щогл, ми допоможемо вибрати вам оптимальну конструкцію та підкажемо, де можна заощадити, а де краще вибрати найдорожчі матеріали.

Чому варто звернутися до Терміко?

Терміко вже багато років працює в галузі проектування та створення опалювальних систем на об’єктах різної складності. Накопичений досвід у процесі багаторазового налагодження теплосистем, як у приватних будинках, так і на різних виробництвах, дає можливість вирішувати завдання будь-якої складності в найкоротші терміни.

Окремий підрозділ компанії спеціалізується на створенні власного опалювального обладнання. Практика установки і сервісного обслуговування котельних різних потужностей і змін дозволила нам зібрати і структурувати в єдину систему всі найефективніші методи створення надійних і довговічних теплосистем з високим ККД.

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що маєте справу із професіоналами своєї справи. Ми у всіх подробицях висвітлюємо замовнику кожен етап виконаної роботи.

Ферма для димоходу Діаметр стійки, мм Профіль кута, мм Вартість за 1,0 м. Вартість за 2 м.
Діаметр димової труби: 180-250 48*2,5 40*40*4 4060 грн 5800 грн
Диаметр дымовой трубы: 250-420 48*2,5 40*40*4 4760 грн 6800 грн.
Диаметр дымовой трубы: 420-560 48*2,5 40*40*4 5950 грн 8500 грн
Платформа підтримки ферми Товщина металу, мм Ціна за одиницю
Для димоходу: 160/220 3 Від 460 грн
Для димоходу: 180/240 3 Від 480 грн