Знижки на комплекти обладнання.Оплата частинами МоноБанк та ПриватБанк 6 місяців

Переваги шахтних котлів Termico
Найбільша камера завантаження дров на ринку!
Горіння на будь-яких дровах від 25 годин на одному завантаженні палива
Чому вибирають шахтні котли Termico
Українське серійне виробництво на базі компанії "Велгаз"
Термін служби не менше 10 років
Товщина всіх котлів - 5 мм.
Безперервний режим роботи з можливістю завантаження палива в будь-який момент
Повністю охолоджений водою корпус котла (не вигорить)
Дуже висока швидкість нагріву котла - за 15 хвилин роботи до 45 градусів за Цельсієм
Найбільша камера завантаження на ринку твердопаливних котлів
Горить на одній закладці дров до 30 годин, вугілля - до 4 днів
Незалежність від якості та вологості палива, можна використовувати будь-яке паливо
Економія палива в порівнянні з класичними котлами до 30% завдяки ефективному згорянню палива (каталізування процесу горіння)
Переваги наших клієнтів
Ціна без посередників від виробника
Гарантія 36 місяців
Доставка дверей за 1-3 дні
ККД 90%
Найбільша камера завантаження
до 30 годин роботи на одній закладці дров
36

місяців
гарантія

3

ступеня контролю якості

2875

клієнтів купили TERMICO у 2021 році

1-3

дня доставка по
всій Україні

Виберіть свій шахтний котел Termico
Шахтний котел Termico КДГ 50 кВт
50 кВт за 400-550 м2
78 799 грн.
Купити
Варіанти комплектації котла
З механічним регулюванням
від 27 799 грн
  • Енергонезалежний котел
  • Найпростіше управління
З автоматикою та турбіною
від 29 399 грн
  • Стандартний
  • Максимальна точна подача повітря
З автоматикою і димососом
від 44 499 грн
  • Преміум варіант
  • Знижені вимоги до димоходу

Потрібна консультація?

Зворотній дзвінок

Котел тривалого горіння (КДГ) підходить для тих, кому важливо мати теплогенератор, здатний протягом двох діб безперервно працювати від одного завантаження паливом. Установка такого котла з правильно підібраною потужністю гарантовано виключає необхідність підходити до нього частіше ніж раз на два дні. Крім того, сучасні КДГ відрізняються дуже добрим ККД і дозволяють мінімізувати споживання палива системою опалення. Щоб повноцінно обігріти приватний будинок таким теплогенератором навіть у найсильніші морози, вам не потрібно вкладати багато коштів у заготівлю палива.

Як вибрати котел?

Як відомо, існує два основні різновиди теплогенераторів тривалого горіння – це шахтні КДГ з горінням нижнього шару та циліндричні КДГ верхнього горіння типу Стропуви (Stropuva). На даний момент обидві дані конструкції вже зібрали значну кількість відгуків від користувачів, щоб можна було зробити висновки, який котел тривалого горіння кращий. Якщо говорити коротко, то теплогенератори з горінням верхнього шару (Стропува та аналоги) є два основних недоліки. Перший – це неможливість додавання палива у процесі роботи котла, а другий – це періодична необхідність заміни деяких ключових конструктивних деталей.

Що стосується шахтних КДГ нижнього горіння, то їм докоряють нижчий ККД, ніж у циліндричних котлів типу Стропуви. Однак, це твердження справедливе лише щодо ранніх моделей шахтних котлів. Відділ проектування компанії Termico розробив свою конструкцію котла тривалого горіння на основі шахтного КДГ. Наш котел відрізняється значно більш високою ефективністю переробки палива в порівнянні з аналогами. Завдяки впровадженню низки інженерних рішень, Терміко вдалося повністю усунути недоліки базової конструкції та отримати значення ККД = 90%.

При цьому у такого шахтного теплогенератора відсутні обидва недоліки КДГ верхнього горіння. У КДГ Termico спалювання палива протікає в нижній частині камери завантаження, що дозволяє будь-якої миті відкрити люк першої шахти та завантажити в нього нову партію дров або вугілля. Наші теплогенератори здатні працювати практично на будь-якому твердому паливі, включаючи брикети, пелети, дрова різної вологості та будь-які види вугілля. У той же час важливо розуміти, що чим якісніше паливо ви закладатимете, тим довше більше тепла з нього може бути отримано. А це безпосередньо впливає на тривалість роботи теплогенератора на одному повному завантаженні паливної шахти.

Ще одна відмінність наших котлів від інших шахтних КДГ полягає у розмірах камери завантаження. Щоб максимально продовжити час роботи системи опалення на одній закладці палива ми спеціально збільшили місткість першої камери. У котлі з потужністю 12 кВт цей простір становить 155 дм³ (літрів), що робить його найбільш містким серед котлів нижнього горіння такої потужності, доступних на ринку України. Якщо врахувати, що весь цей обсяг спалюватиметься з ККД 90%, то стає зрозуміло, звідки у КДГ Termico такі великі показники тривалості безперервного горіння.

На якісному углі антрациті ця цифра може досягати 96 годин, а середньому становить 60 годин. Якщо закладати в котел дрова середньої вологості, ви гарантовано отримаєте 25 годин безперервної повноцінної роботи системи опалення. Зазначені цифри будуть справедливі лише у правильно розрахованій системі опалення. Ефективність тепловіддачі системи включає не тільки оптимальне розташування радіаторів опалення, але і правильно підібрану потужність теплогенератора.

Для отримання пікових значень продуктивності котла він повинен працювати в оптимальному для себе режимі. Якщо вибрати занадто потужний теплогенератор, він перегріватиме теплоносій у системі. Котел доведеться експлуатувати в задавленому режимі з обмеженою подачею повітря, що негативно позначиться на ефективності переробки палива. КДГ із надмірно низькою продуктивністю, очевидно, також встановлювати не можна. Такий агрегат буде просто не здатний прогріти весь житловий простір у приватному будинку.

Підбираємо потужність котла за площею будинку

Середня кількість агрегатів потужності котла для ефективного опалення певної площі будинку була встановлена експериментальним способом. Беручи до уваги, що тепловтрати будівлі не виходять за середні значення, площа будинку 10 м2 вимагає 1 кВт продуктивності теплогенератора. Так, для будинку 100-120 м2 найкращим вибором стане модель КДГ 12 кВт, на площі 140-160 м2 потрібно буде встановити КДГ 16 кВт і так далі.

Якщо в будинку планують активно користуватися гарячим водопостачанням, яке також буде залежати від опалювального котла, то теплогенератор слід приймати з хорошим запасом електроенергії. Для будинку 150 м2 рекомендується котел потужністю приблизно 25 кВт. Але, це дуже схоже, адже все залежить від обсягу котла непрямого опалення і кількості щоденної гарячої води, що споживається. Більш детальні розрахунки Ви можете отримати, звернувшись за консультацією до наших фахівців.

Унікальні переваги котлів Termico

Наше виробництво орієнтоване виключно на високу якість готової продукції. Ми використовуємо в проектуванні наших котлів тільки найміцніші і довговічні матеріали, а збірка кожної моделі знаходиться під суворим контролем на кожному етапі виробництва. Це дозволяє стверджувати, що мінімальний термін служби КДГ Termico буде 10 років, якщо буде слідувати правильна техніка роботи пристрою.

Завантаження палива через люк у верхній частині котла не вимагає великих зусиль або спеціальних навичок. Навіть людина без будь-якої фізичної підготовки впорається з цим завданням. Така перевага дозволяє безперервно нагрівати котел паливним навантаженням протягом тижня і більше, поки не на час очистити пристрій від залишків спаленого палива. Навіть такий тривалий період робіт виключає можливість спалювання корпусу теплогенератора, так як повністю охолоджується водою.

Найбільша з шахт КДГ в Україні, навантажувальна камера робить наші котли найкращим вибором для тих, хто шукає продуктивний теплогенератор з найдовшим часом спалювання однієї паливної закладки. Завдяки унікальній системі подачі і розподілу повітря деревина в камері згоряння горить дуже ефективно. Завдяки чому, немає необхідності шукати виключно сухі дрова, теплогенератор буде працювати навіть на дровах з вологістю 40%.

Коли ви вирішите купити КДГ Termico, ви вибираєте якість, довговічність і максимальну ефективність. Основною вартістю для приватного будинку в опалювальний сезон є паливо для котла. Сьогодні найнижчі ціни на паливо для опалення приватного будинку доступні власникам твердопаливних теплогенераторів, здатних працювати на дровах і вугіллі. Наші довготривалі котли були спеціально розроблені для мінімізації споживання дров і вугілля при збереженні максимальної теплової потужності.

Питання-відповідь

При повному навантаженні камери з паливом і нормальною роботою котла (правильна потужність котла) середня тривалість робіт становить 25 годин. При завантаженні деревним вугіллям середній час горіння становить 60 годин.

На відміну від класичних котлів і циліндричних котлів тривалого горіння, завдяки роботі за принципом спалювання нижнього шару, при якому полум'я охоплює всього 10-15 см нижньої частини закладки, напрямок полум'я йде не знизу вгору, а вбік, в бік теплообміннику. Таким чином, паливо провисає, коли вигорає, звільняючи місце у верхній частині вантажної камери.

Даний тип теплообмінника легко чиститься за допомогою йоржика на довгій ручці. Стандартний металевий йорж очищає всі поверхні труб відмінно.

Під час вимкнення електроенергії турбіна, що нагнітає, припиняє подачу повітря, таким чином, горіння згасає і переходить в режим неінтенсивного тління. У разі відновлення енергопостачання функціонування котла відновлюється.

У всіх котлах Termico використовується універсальний блок димоходу. Шляхом нескладних дій до котла димохід можна підключити як вертикально, і горизонтально.

Одночасно не можна, можна вручну поміняти нижню заслінку та використовувати механіку.