Знижки на комплекти обладнання.Оплата частинами МоноБанк та ПриватБанк 6 місяців

Проектування системи опалення – це комплексна процедура, що включає кілька етапів. Перший контакт із клієнтом починається з розгляду індивідуальних особливостей конкретного об’єкта, для якого проводитиметься розрахунок теплосистеми. На основі наданих даних фахівці компанії Терміко озвучують проміжну комерційну пропозицію. Обговорення подальших деталей співробітництва відбувається під час особистої зустрічі на об’єкті або в офісі компанії.

Після узгодження базових деталей інженери приступають до розробки проектної документації на підставі технічного завдання. Співробітники Терміко мають багаторічний досвід роботи в галузі проектування та виготовлення опалювальних систем. Висококваліфіковані спеціалісти надають всебічну підтримку клієнту на кожному етапі, починаючи зі складання докладного технічного завдання. Від замовника потрібно лише позначити головні завдання майбутньої тепломережі, а всі нюанси та тонкощі технологічного процесу візьмуть на себе наші інженери.

Компанія Терміко займається проектуванням опалювальних систем для об’єктів будь-якої складності. Фахівці мають значний досвід розрахунку та створення тепломереж, що ефективно обігрівають різні за площею приміщення. Починаючи від простих проектів для невеликих приватних будинків та закінчуючи складними схемами промислових систем опалення. Колектив співробітників проектного відділу складається з кваліфікованих інженерів із великим стажем роботи. Кожен має вузьку спеціалізацію. Спільна робота такої досвідченої команди дозволяє вирішувати завдання створення теплосистем практично будь-якої складності.

Наші співробітники беруть на себе вирішення всіх питань, пов’язаних із узгодженням проектної документації у відповідних інстанціях. Організація системи опалення виконується повністю “під ключ”. Терміко надає весь спектр послуг від первинного консультування до безпосереднього монтажу опалювального обладнання. Ми самостійно виберемо, закупимо та встановимо найбільш оптимальні котли та супутню техніку, що підходить під конкретний об’єкт.

Опалення приватного будинку

Для приватних будинків є створення проекту як з розміщенням котельні всередині будівлі, так і з виготовленням окремого котельного приміщення. У великих будинках, від 250 м² та більше, не рекомендується встановлювати котел та супутнє обладнання у стінах споруди. Потужність установок, необхідних для прогріву такої площі, дуже велика і безпечніше розміщувати в окремій котельні. Крім того, облаштування та подальша експлуатація опалювальної системи, під яку відведено спеціальну невелику будівлю, значно легше та комфортніше.

Ми виконуємо роботи з проектування та будівництва котелень, обладнаних повністю автоматизованими теплогенераторами на твердому паливі. Участь людини в роботі таких опалювальних систем потрібна не частіше ніж один раз на добу. За запитом котельня може бути забезпечена датчиками та регуляторами, які забезпечують можливість дистанційного керування теплосистемою.

За відсутності необхідності або неможливості установки окремої будівлі, повнофункціональна система опалення може бути розміщена всередині приватного будинку. Наші спеціалісти проектують гідравлічні системи, які оснащені всіма необхідними заходами безпеки. Інженери Терміко добре знаються на теплотехніці, доступній на українському ринку. Ми завжди готові запропонувати кілька варіантів обладнання, які відповідають запитам замовника.

Промислові підприємства

Опалення промислових площ – це окрема складна галузь у проектуванні теплових систем. Ми успішно розрахували та виготовили ефективні системи опалення для багатьох промислових об’єктів. Покладаючись на попередній досвід із впевненістю можна сказати, що сьогодні для Терміко виготовлення довговічних та надійних тепломереж з високим ККД – це вже звична та добре відпрацьована процедура.

Фахівці компанії докладно вивчають особливості кожного приміщення та роблять точне висновок про потрібну потужність опалювальної системи. У процесі збору даних враховується матеріал та геометрія всіх конструкцій будівлі, що захищають. За підсумками проведених вимірів та досліджень інженери складають докладний проект, який включає велику кількість розрахунків та експертиз.

Замовник отримує теплотехнічний та гідравлічний розрахунки, а також рекомендації щодо підбору необхідного обладнання. Крім того, детально розглядається схема системи опалення з підключенням всіх приладів та специфікацією кожного пристрою. Надається розгорнута схема трубопроводів, колекторів та інших вузлів із зазначенням точок розташування всіх елементів щодо конструкції будівлі.

Також ми створюємо проекти тепломереж для об’єктів готельного бізнесу. Сюди входять готелі, будинки відпочинку, хостели, пансіонати, а також різні курортні будівлі. Маємо досвід налагодження та підключення опалення до ресторанних комплексів, кафе та інших закладів громадського харчування. Крім того, можемо працювати з просторими конференц-залами, концертними майданчиками та клубами.

Тепличні господарства та аграрний сектор

Окрема експертна компетенція проектного відділу Терміко – складання схем та обладнання систем опалення для тепличних, сільськогосподарських та фермерських підприємств. Робота в аграрному секторі потребує особливого підходу, орієнтованого на специфіку галузі. Після оснащення кількох об’єктів сільського господарства ефективними опалювальними системами компанія Терміко сформувала унікальну методику роботи в даній галузі.

Звертайтеся до нас з будь-яких питань, пов’язаних із проектуванням систем опалення. Ми надамо безкоштовну консультацію та порадимо, яке рішення буде оптимальним у вашому індивідуальному випадку. При необхідності, кваліфікований експерт Терміко приїде на ваш об’єкт і детальніше розгляне план майбутнього проекту. Телефонуйте на контактні номери, вказані вгорі сторінки, і ви отримаєте докладні рекомендації щодо організації якісної системи опалення на об’єкті.

Потрібна консультація?

Надішліть заявку нашим інженерам. Ми зв'яжемося з вами, щоб уточнити деталі.