Знижки на комплекти обладнання.Оплата частинами МоноБанк та ПриватБанк 6 місяців

Переваги теплоакумуляторів Termico
Теплоакумулятори Termico є найнадійнішими на українському ринку. Всі теплоакумулятори покриті бакелітом, полімером, який використовується у військовій промисловості для захисту від корозії металу.
Чому вибирають теплоакумулятори Termico
Українське серійне виробництво на базі компанії "Велгаз"
Лідер ринку теплоакумуляторів України
Термін служби не менше 30 років
Безкомпромісна якість
Гарантія - 3 роки
Унікальне внутрішнє антикорозійне покриття
Сертифікована продукція за ДСТУ
Виробництво нестандартного обладнання
Система управління якістю ISO 9001
Переваги наших клієнтів
Підвищення довговічності обладнання
Зменшення відкладень у котлі та димарі
Виконання функції гідрострілки
Накопичення, зберігання та передача нагрітого теплоносія між включеннями котла (завантаженнями палива);
Економія палива до 30%
Захист котла від вибухів в результаті перегріву
Зниження кількості протопок
Захист від котла в режимі екстремального навантаження або в холостому ходу
36

місяців
гарантія

3

ступеня контролю якості

2875

клієнтів купили TERMICO у 2021 році

1-3

дня доставка по всій Україні


Розрахувати вартість теплоакумулятора
Не знайшли необхідної комплектації?
Якщо вам потрібен нестандартний теплоакумулятор, то за вашим малюнком ми зробимо бак будь-якої складності.

Ми пропонуємо виготовлення ємностей від 100 до 3000 літрів. Комплектуємо баками ГВП, теплообмінниками із різних матеріалів, магнієвими анодами, ТЕНами, сухими виходами під датчики, фланцями, нестандартними виходами. Робимо баки згідно з вашими габаритами.

Для прорахунку надішліть схематичне зображення ємності та ваші вимоги на e-mail info@termico.com.ua

Теплоакумулятор “Termico” (інші назви – буферна ємність, акумулююча ємність або акумулятор тепла) може повноцінно замінити бойлер гарячого водопостачання.

Переваги буферних ємностей оцінили багато виробників твердопаливних котлів та надають свої гарантії на обладнання лише у разі встановлення додаткових резервуарів.

Ви можете купити теплові акумулятори «Termico» у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Миколаєві, Чернігові, Полтаві, Черкасах, Херсоні та інших містах України.

Питання-відповідь

Акумулювати тепло можна від таких джерел:
– твердопаливні котли
– електронагрівач (ТЕН)
– сонячні колектори
– теплові насоси
– газові котли

Ми пропонуємо вам два варіанти: вбудований бак або теплообмінник. Перший являє собою водонагрівач накопичувального типу трьох варіантів ємності (65 л, 100 л та 125 л). Внутрішня поверхня покрита спеціальною харчовою емаллю, яка забезпечує ємності екологічність та довговічність. Зауважимо, що для підвищення довговічності вбудованого бака стандартну комплектацію входить магнієвий анод.

Так звичайно. Однією із функціональних особливостей буферних ємностей "Termico" є можливість підключення кількох споживачів тепла. Встановивши теплообмінник у нижній частині теплоакумулятора, можна передавати тепло на систему теплої підлоги.

Основна ємність виготовляється зі сталі товщиною 3 мм. Для підвищення надійності та довговічності конструкції, нашою компанією використано унікальне рішення – обробка внутрішньої поверхні ємності бакелітової смолою. Бакеліт – це полімер, який в результаті термічної обробки набуває нерозчинних та хімічно стійких властивостей. Крім того, бакеліт стабільно переносить високі температури аж до 300°C. Таким чином ми гарантуємо, що теплоакумулятори "Termico" без нарікань прослужать протягом дуже тривалого періоду часу.

Так. Ви можете самостійно провести попередній розрахунок необхідної ємності бака. Для цього необхідно знати, що нормативне співвідношення ємності теплоакумулятора потужності котла становить приблизно 50 л. на 1 квт. Але є ряд факторів, які впливають на кінцеву конфігурацію ємності: площа опалюваних приміщень, необхідність організації гарячого водопостачання, розміри топкової та багато інших. Фахівці нашої компанії допоможуть підібрати оптимальну для вас конфігурацію. Крім того, при необхідності, ми можемо запропонувати вам індивідуальні комплексні рішення щодо організації опалення та гарячого водопостачання.

У стандарті будь-який теплоакумулятор має 2 виходи під підключення датчиків. За бажанням замовника ми можемо оснастити додатковими виходами з необхідним діаметром.

Ми встановлюємо різьбові місця під ТЕН діаметрами 1, 1 1\2, 2 дюйма. У комплекті йде спеціальна заглушка.

Так, ця можливість є. У всіх баках ГВП стандартно встановлено 3 штуцери (виходи): подача холодної води, забір гарячої води, рециркуляція. Окремо доплачувати за цю опцію не потрібно.

Теплоакумулятори виконують у домогосподарстві ряд функцій. Умовно їх можна класифікувати так:
Основною функцією є накопичення теплової енергії та подальша теплопередача в систему опалення;
Об'єднання в єдину систему різних джерел тепла та його споживачів;
Нагромадження надлишкового тепла, що генерується твердопаливним котлом;
збільшення коефіцієнта корисної дії системи опалення, що знижує витрати на паливо до мінімально можливого рівня;
Забезпечення домогосподарства гарячою водою;
Створення рівномірного температурного режиму в опалювальній будівлі.

В інтернеті досить популярним є питання, як зробити буферну ємність своїми руками. Існує багато різних навчальних відео, схем та літератури. Проте хочемо звернути вашу увагу на мінуси самостійного виготовлення. У будь-якому разі фактична економія грошей при самостійному виготовленні буде незначною. Для виробництва необхідно буде купити за роздрібними цінами матеріали, а також звернеться до фахівців щодо використання виробничого обладнання, якщо воно у вас відсутнє. Саморобна ємність так само поступатиметься за всіма показниками заводської, в першу чергу за конструктивною надійністю експлуатаційних характеристик. При кустарному виготовленні у вас не буде гарантії на цей виріб, і всі можливі проблеми при роботі доведеться вирішувати самостійно. Вироблена нашим заводом ємність, сконструйована інженерами-теплотехніками та конструкторами вищої кваліфікації. При випробуваннях теплові акумулятори піддавалися навантаженням високим тиском і температурою. Якщо нехтувати цим елементом, конструкція приречена на втрату функціональності. У свою чергу, виробництво торцевих днищ напівсферичної форми можливе лише у промислових умовах. Таким чином, експлуатація виготовленої своїми руками ємності з низки причин буде небезпечною.

Акумулятор тепла Termico може використовуватись не тільки в системі з твердопаливним котлом, але і разом з електрокотлами. Сенс установки суто економічний. Електрокотел працюватиме вночі, використовуючи більш вигідний нічний тариф, а ємність, що акумулює, забезпечуватиме безперервну подачу тепла протягом дня.