Знижки на комплекти обладнання.Оплата частинами МоноБанк та ПриватБанк 6 місяців

Відгуки про шахтні котли Termico КДГ:
Відгуки про піролізні котли Termico ЕКО-П:
Відгуки про теплоакумулятори Termico:
Що говорять наші клієнти
Андрій 31 Травня 2017
Запустили топочну в приватному будинку з купленим раніше котлом потужністю 35 кВт та теплоакумулятором на 900 літрів. Пішов другий тиждень роботи, все чудово.
Сергій 31 Травня 2017
Купив у жовтні 2015 теплоакумулятор Termico на 680 літрів, з баком всередині на 100 літрів для гарячої води. Зробили швидко та якісно доставили вчасно. Зиму відпрацював добре, економія на паливі відчутна та плюс гаряча вода була. Я залишився задоволений теплоакумулятором, дякую Termico
Анатолій
Будував новий будинок, вирішив зробити все з розуму, стіни добре утеплив, система опалення з невеликою кількістю води. Та й котел підбирав економічний. Вирішив купити піролізник. До імпортних через курс євро не підступишся. Терміко підійшов і за ціною, і за характеристиками. Під моїм 180 квадратів площі, взяв на 25 кВт. При оформленні замовлення пропонували взяти в комплекті і теплоакумулятор. Відмовився, грошей зайвих не було, та й з бочкою возитися не хотілося. Змонтував у вересні 15 року. У жовтні пустив систему. Все б добре, але система почала швидко перегріватися. Котел на повну потужність не запустиш. Помучився я так 3 тижні, зрозумів, що треба брати діжку. Тепер треба її якось було вписати в діючу топку. Вибрали теплоакумулятор на півтонни. Що приємно, дали знижку за другу покупку. Поставив теплоакумулятор – інша річ! До казана підходжу раз на добу. Про перегрівання мови взагалі немає. А найцікавіше, що з перед сезоном купив дві машини дров, думав ще докупати треба буде, а виявилося, мені наступного сезону запас залишився.
Володимир Михайлович
Купував теплоакумулятор у цієї організації, але наші криворукі монтажники обов'язково знайдуть можливість зіпсувати настрій :). Підключили неправильно. Після консультації з Артемом все переробили і все стало на свої місця. Після всього цього всім рекомендую ще раз зателефонувати менеджеру і запитати у нього, чи все зрозумів монтажник :):):)
Віталій
Доброго дня! Хотів поділитися досвідом використання теплоакумулятора та котла тривалого горіння з автоматикою. Буферна ємність на 1000 л Терміко та котел на 25 кВт. Будинок 140 м2 газоблок із утепленням мінватою. Все було змонтовано та запущено у листопаді 2015 р. Місяць попрацювала система відмінно, потім почалися проблеми: накрився клапан скидання тиску повітря – результат перестав грітися теплоакумулятор та почав кипіти котел. Після другого місяця експлуатації забився сажею димохід - зникла тяга, дим у приміщенні. Зараз налагодив систему задоволений – працює все як годинник, однієї закладки вистачає на добу опалення.
Діма
Купив одну з перших версій котлів і бочку до них. На відео встановлені в моїй кочегарці. Покупкою задоволений, найголовніший плюс - це економія, точно не скажу, але на 2-3 машини дров витрачаємо менше.
Володимир
Купив буфера восени минулого року.Замовлення виконано швидше, ніж очікувалося, приємний зовнішній вигляд, хороша якість, хороша якість і справедлива вартість. Після сезону експлуатації 2015-2016 років враження позитивні: скорочення часу нагрівання котла в день, економія пального на 30% (дрова) і збереження батарей теплими протягом ночі!
Валера
Купив буферну ємність у компанії Termico. Дуже хороша ціна та відмінна якість. Пропрацювала зиму відмінно покупкою дуже задоволений. Всім раджу компанію Termico
Олег
Купив тут буферну ємність на початку грудня 2015 року, ціна - найцікавіша ціна в порівнянні з іншими фокусниками вийшла. Якість виробництва не перекачували. Дякую!! При необхідності в майбутньому обов'язково поверніть сюди 😉
Вадим
Замовив термоакамулятор восени 2015 р. Замовлення було індивідуальне під мої розміри. Зробили вчасно, ціна нормальна. Відпрацював зимовий період добре, економія на паливі відчутна. Я замовленням задоволений, з цією компанією можна мати справу.
Дмитро
Ставив майже під новий рік теплоакумулятор зі змійовиком, зручності додав це факт, але вирішив заощадити і взяв на 570л, хоча розумні люди говорили, що потрібно брати на куб, ось тепер думаю чого і робити 🙂 Може кому потрібен БУ, відпрацював 3 місяці, Ідеальний стан, а я візьму у цих же товаришів на куб.
Микола
Купував у вересні 2015 року буферну ємність на куб води. Встановили монтажники під сезон. Весь сезон 15-16 пропрацювала система добре, нічної протопки котлом вистачало на весь день, доки все на роботі. Переживали з приводу роботи в холоди, але ємності реально вистачало навіть за мінус 15 за бортом більше, ніж на пів доби.
Не полінуйтеся, будь ласка, напишіть пару рядків про нас!

Даруємо 500 грн. за відео відгук про продукцію Termico, куплену з 01.01.2019.
В акції беруть участь усі лінійки котлів Termico: шахтні, піролізні, класичні; теплоакумулятори, бойлери непрямого нагріву.
Тривалість відео – від 1 хвилини.