Знижки на комплекти обладнання.Оплата частинами МоноБанк та ПриватБанк 6 місяців

Команда Termico має багаторічний досвід у проектуванні та виробництві опалювального обладнання. Завдяки збалансованій конструкції та надійності, що виготовляються на нашому заводі газові котли Велгас, заслужили народне визнання. З 2003 року тисячі газових котлів, виготовлених на нашому заводі, обігрівають житла співвітчизників та громадян ближнього зарубіжжя.

З 2015 року після різкого подорожчання природного газу виробничі потужності заводу були переорієнтовані на виготовлення інноваційного та високоефективного опалювального обладнання. Конструкторський департамент Termico розробив та впровадив у виробництво кілька лінійок твердопаливних котлів. Завдяки широкому діапазону номенклатурних розмірів, надійності та різноманітності обладнання, теплоакумулятори та бойлери непрямого нагріву Termico набули широкого поширення як у побутовому, так і промисловому секторі.

З 2017 року випускається лінійка шахтних котлів нижнього горіння. Шахтні котли Termico отримали необхідний сертифікат якості та потрапили в програму ЄБРР IQ Energy з компенсацією вартості обладнання. Це чергове підтвердження якості, економності та енергоефективності нашої продукції.

З 2019 року запущено виробництво димохідних систем для котлів та розроблено нову лінійку бюджетних твердопаливних котлів. Також проходять випробування і готуються до випуску твердопаливні теплогенератори для повітряного опалення.

Ми і зараз перебуваємо у постійному пошуку ідеальних матеріалів та конструкторських рішень. На даний момент на випробувальних стендах є кілька нових модифікацій нашої продукції. Наше завдання – дати споживачеві надійний, ефективний та доступний продукт.